Türk Spor Ajansı

TMOK’un Yeni Tokyo 2020 web sayfası yayında

TMOK’un Yeni Tokyo 2020 web sayfası yayında
A+
A-
17.04.2021
323
ABONE OL

İSTANBUL (TSA)-Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK), Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları’na hazırlanan ve kota kazanan milli sporcular, yarışma programları ve Oyunlara dair tüm merak edilenleri yeni web sayfası ile Türk sporunun hizmetine sunuyor.
Olimpik Oyunlar ve uluslararası yarışmalara dair bir haber ve bilgi kaynağı olan TMOK iletişim platformlarına, Tokyo 2020 kapsamında yeni bir web sayfası eklendi. 23 Temmuz – 8 Ağustos 2021 tarihlerinde düzenlenecek Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları kapsamında hayata geçirilen tokyo2020.olimpiyat.org.tr sayfasında Oyunlarla ilgili en güncel bilgiler, kota alan sporcularımız ve profilleri, Oyunlarda yer alacak spor dalları, tesisler, kota yarışmaları, sporcularımızın yarışma takvimleri, önceki Oyunlara dair bilgiler ve daha pek çok içerik yer alıyor.
Oyunlar öncesinde Tokyo 2020 ile ilgili tüm güncel bilgilerin duyurulacağı sayfa üzerinden, Olimpiyat Oyunları süresince de sporcularımızın yarışmalarında aldıkları sonuçlara, bir sonraki yarışmalarının takvimlerine, günlük haberlere, fotoğraflara, videolara ve Tokyo 2020’den pek çok içeriğe ulaşmak mümkün olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.