Türk Spor Ajansı

Fair Play Sohbetleri’nin konuğu Arıpınar

Fair Play Sohbetleri’nin konuğu Arıpınar
A+
A-
26.04.2021
107
ABONE OL

İSTANBUL (TSA)-Türk Spor Ajansı’nın ilgiyle izlenen programı Fair Play Sohbetleri, birbirinde değerli konukların katılımıyla devam ediyor. Yayın hayatına başladığı günden bu yana kamu oyunun ilgisiyle karşılanan program, konusunda uzman ve Fair Play’i yaşam felsefesi olarak belirlemiş isimlerle her hafta, verdiği örnekler ve videolarla fair play ruhunu yaymaya çalışıyor.

BAŞKAN ARIPINAR KATILIYOR

TMOK Fair Play Komisyonu’nun bu haftaki konuğu, Türkiye’de Fair Play olgusunun yerleşmesini, yaygınlaşmasını sağlayan, Dünya Fair Play Konseyi üyesi, Avrupa Fair Play Birliği Başkan Yardımcısı ve Türkiye Fair Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar. Spor basınının duayen ismi Arıpınar, bu programda dünyada ve Türkiye’de fair play oluşumunun gelişimini ve kurumların (CIFP ve EFPM) bu konuyla ilgili çalışmalarını anlatacak. Aynı zamanda Türkiye’nin en çok olimpiyat izleyen gazetecisi Erdoğan Arıpınar, izlediği olimpiyatlarda yaşanan fair play davranışlarından örnekler verecek

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞTİ

Her hafta Pazartesi günleri saat 21.30’da yayınlanan Fair Play Sohbetleri programı, bu haftadan itibaren izleyicilerden gelen yoğun istek üzerine Cuma gününe alındı. Berkay Yılmaz’ın teknik altyapısını hazırladığı ve moderatörlüğünü yaptığı program, TMOK Fair Play Komisyonu Raportörü Remzi Yılmaz tarafından sunuluyor. Türkiye ve dünyada yaşanmış ve ödüllendirilmiş fair play örneklerinin anlatıldığı programda, ayrıca fair play içerikli video ve fotoğraflar izleyiciyle paylaşılıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.