Türk Spor Ajansı

Borusan Spor Kulübü’nden, 19 Mayıs’a Özel Etkinlikler

Borusan Spor Kulübü’nden, 19 Mayıs’a Özel Etkinlikler
A+
A-
18.05.2021
253
ABONE OL

Spora ve sporcuya her zaman önem veren Borusan Holding, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle Borusan Spor Kulübü ile pandemi döneminde zihinsel, ruhsal ve fiziksel bütünlüğü sağlayarak dengede kalmak adına #BSKileDengedeKal mottosuyla etkinlik düzenliyor. 

İSTANBUL (TSA)-2014 yılında kurulan ve 13 branş ve 15 takımla sporun pek çok alanında faaliyet gösteren Borusan Spor Kulübü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı özelinde online bir etkinlik düzenliyor. 

BSK, DENGENİZİ BULMANIZA YARDIMCI OLUYOR

Geçtiğimiz yıl #BSKileEvdeHareketeGeç diyerek pandemi sürecinde etkinliklerini sürdüren Borusan Spor Kulübü, bu sene ise #BSKileDengedeKal mesajıyla herkesi evde, işyerinde veya hibrid çalışma modelinde “dengede kalmaya” davet ediyor. Pandemi süreci sebebiyle evlerde olduğumuz ve hareketlerimizin kısıtlandığı, beslenme alışkanlıklarımızın değiştiği ve rutinlerimizin alt üst olduğu bu dönemde dengede kalmak büyük bir özveri gerektiriyor. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak sağlıklı olabilmek için dengenin bulunması gerektiğine inanan Borusan Holding, Borusan Spor Kulübü ile bu dengeyi bulmada yardımcı oluyor.

İLHAM VEREN HİKAYELER PAYLAŞILACAK

Atatürk’ün Samsun’a çıkışı ve milli mücadelenin de başladığı gün olan 19 Mayıs’ın önemine de değinilecek olan etkinlikte Borusan Holding’in spora ve sporcuya dair çalışmalarından bahsedilecek. Borusan Holding’in Youtube kanalında canlı spor yayınıyla başlayacak olan 19 Mayıs #BSKileDengedeKal etkinliğinde, devam eden saatlerde canlı yayınlar ve söyleşiler gerçekleştirilecek, ilham veren hikayeler paylaşılacak. Moderatörlüğünü Tuluhan Tekelioğlu’nun üstleneceği etkinlikte “denge” temasına istinaden Mindfulness ve Meditasyon Eğitmeni Deniz Bağan dengede kalmanın önemine vurgu yapacak. İlham veren sporcu hikayelerinde ise Borusan Otomotiv Motorsport Takımı, Milli tekvandocu İrem Yaman, Milli Cimnastik Sporcusu Doğukan Büyükarslan ve Türkiye A Milli Basketbol Takımı Eski Kaptanı, Basketbolcu ve Melek Yatırımcı Sinan Güler ile söyleşiler gerçekleştirilecek.

#BSKileDengedeKal etkinliği Borusan Holding’in Youtube hesabından canlı olarak izlenebilecek: https://www.youtube.com/user/borusanholding 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.