Türk Spor Ajansı

Bostanlısporlu Büşra Muslu Altun Dünya Şampiyonası aday kadrosunda

Bostanlısporlu Büşra Muslu Altun Dünya Şampiyonası aday kadrosunda
A+
A-
30.05.2021
279
ABONE OL

İZMİR (TSA)-Bostanlıspor’un Türkiye Şampiyonu, milli oryantiringcisi Büşra Muslu Altun, milli takım aday kadrosuna alındı. Türkiye Oryantiring Federasyonu tarafından “Dünya Oryantiring Şampiyonası” için Bursa da yapılacak Milli Takım kampına davet edilen ve kampa giden Bostanlıspor’un sporcusu, bir haftalık kamp sonunda yapılacak seçme yarışlarının ardından 3-7 Temmuz 2021 tarihlerinde Çek Cumhuriyeti’nde yapılacak Dünya Oryantiring Şampiyonasına katılacak.

7 kadın sporcunun davet edildiği Milli Takım seçme kampına sporcuları Büşra Muslu Altun’un davet edilmesiyle mutlu olduklarını belirten Bostanlıspor Başkanı Avni Erboy, “Bu sporda en yeni kulüp biziz ama milli takıma sporcumuzun gitmesi bizleri mutlu ediyor. Büşra’ya başarılar diliyoruz. İnşallah Çek Cumhuriyeti’nde de yarışız ve göğsümüzü kabartır” dedi.
Bostanlıspor’un bu spordaki gururu Büşra Altun da, iyi bir kamp dönemi geçirdikten sonra ay yıldızlı formayı giyerek Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi ve Bostanlıspor’u en iyi şekilde temsil etmeyi amaçladığını söyledi. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.