Türk Spor Ajansı

ENERJİSİ GÜZEL TAKIM PARKEYE ÇIKIYOR

ENERJİSİ GÜZEL TAKIM PARKEYE ÇIKIYOR
A+
A-
16.06.2021
267
ABONE OL

FIBA 2021 Kadınlar Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek A Milli Kadın Basketbol Takımı maçlarını oynayacağı Strasburg kentine gitti. Total milli takımı yüksek enerji içerikli reklam filmiyle uğurladı

İSTANBUL (TSA)- OYAK Grubu Şirketleri bünyesinde hizmet veren, ülkemizin lider akaryakıt markalarından TOTAL İstasyonları’nın ana sponsoru olduğu A Kadın Milli Basketbol Takımı, İspanya ve Fransa’da 17-27 Haziran’da düzenlenecek 2021 FIBA Kadınlar Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda mücadele edecek. TOTAL İstasyonları, Millilerimizi şampiyonaya yüksek enerjili bir reklam filmi ile uğurladı. Reklam filmi, TOTAL İstasyonu ön saha satış görevlisi olan babasının mesaisine, A Kadın Milli Basketbol Takımı’nı görme heyecanıyla eşlik eden kız çocuğu ve babası arasındaki neşeli diyalogla başlıyor.  

Millilerimizin istasyona gelmesini umutla bekleyen minik basketbol sever, ilk günkü uzun bekleyişi sonucunda millilerin istasyona uğramaması dolayısıyla yaşadığı hayal kırıklığını çabuk atlatarak ertesi gün babasını ikna ederek yine istasyonda yerini alıyor ve ikinci gün hayalleri gerçek oluyor. A Kadın Milli Basketbol Takımı oyuncuları, minik basketbolseverimiz ile TOTAL İstasyonunda buluşuyor. 

Reklam filmi, “Siz, çocuklarımızın hayallerine ilham oldunuz. O yüzden kalbimizde hep şampiyonsunuz. Haydi Enerjisi Güzel Takım, Avrupa Şampiyonası’nda bir hayali daha gerçekleştirmeye!” dış sesiyle sona eriyor.  

TOTAL İstasyonları’nın yeni reklam filmi televizyon, sosyal medya ve çeşitli dijital platformlarla, açık hava mecralarında yayına başladı. 

TÜRKİYE’NİN MAÇLARI FARANSA’DA 

Avrupa Şampiyonası’nda Bosna Hersek, Slovenya ve Belçika ile birlikte C Grubu’nda yer alacak ve maçlarını Fransa’nın Strasbourg kentinde oynayacak olan A Kadın Milli Takımımız, 17 Haziran Perşembe günü ilk maçında TSİ 19.00’da Slovenya ile karşılaşacak. Millilerimiz ikinci maçında 18 Haziran Cuma günü Bosna Hersek ile TSİ 13.00’te karşı karşıya gelirken, gruptaki son maçında ise 20 Haziran Pazar günü TSİ 16.00’da Belçika ile mücadele edecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.