Türk Spor Ajansı

KÜRESEL GAZETECİLER KONSEYİ’NDEN TFF’YE ÖDÜL

KÜRESEL GAZETECİLER KONSEYİ’NDEN TFF’YE ÖDÜL
A+
A-
05.07.2021
214
ABONE OL

ANTALYA (TSA)-Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) tarafından, Anadolu Ajansı’nın (AA) da aralarında bulunduğu bazı kurum, kuruluş ve kişilere “Küresel Başarı Ödülü” verildi.
Yurt içi ve dışındaki 100’den fazla gazeteciyi bir araya getiren “KGK Alanya Buluşması” programı kapsamındaki ödül töreni Alanya’da gerçekleştirildi. 
Küresel Spor Ödülü’nü TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy, KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim ve AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Karagöz’den aldı.
ENGELLİ FUTBOLUNA SEVGİMİZİ VERDİK

Törende bir konuşma yapan Gürsoy; “Bu ödülü TFF adına almaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz, Buraya gelmeden önce Başkanımız Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyemiz İsmail Erdem ile konuştum. Her ikisinin de siz değerli konuklara saygı ve selamların iletmek isterim. TFF olarak Engelli futbolunun gelişimi için 15 yıldır 4 Engelli Spor Federasyonu ile stratejik iş birliğini sürdürüyoruz.  TFF olarak finansal desteğimizin yanında iletişim, sponsorluk desteği ve engelli futboluna sevgimizi verdik. Engelli futbolunun TFF ile yollarının kesişmesinden sonra dünyanın en başarılı ülkeleri arasında yer aldık” dedi. 
Ödül töreninde ‘TFF ile Engelli Futbolunda 15 yıl’ filmi ilk kez gösterildi ve katılımcıların yoğun alkışını aldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.