Türk Spor Ajansı

ARDA TURAN YUVADA KALDI

ARDA TURAN YUVADA KALDI
A+
A-
06.07.2021
263
ABONE OL

İSTANBUL (TSA)-Galatasaray kulübü, sözleşmesi sona eren Arda Turan ile 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı. Sarı-Kırmızılı kulübe 1 yıllık daha imza atan kaptan Arda Turan, duygu ve düşüncelerini Galatasaray Televizyonu’na anlattı.

HİZMET ETMEK İÇİN BURADAYIZ

İlk günkü gibi mutlu ve heyecanlı olduğu dile getiren kaptan Arda Turan, “Bizim için burada imzalar önemli değil. Hayatımız boyunca Galatasaray’a hizmet etmek için buradayız. Çok mutluyum. Galatasaray’da olduğum her anın keyfini, mutluluğunu çıkartıp başarılar, kupalar kazanmak istiyorum. Buradan hem sayın başkana, yönetim kuruluna hem de hocama çok teşekkür ediyorum. Tekrardan beni bu formayla, bu t-shirt, bu armayla kavuşturdukları için. Çok mutluyum, çok heyecanlıyım ilk günkü gibi. Elimizden ne gelirse, her anını en kıymetli şekilde değerlendirip sezonu kupalarla, şampiyonluklarla bitirmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

GALATASARAY HER KULVARDA ŞAMPİYONLUĞA ADAYDIR

Geçen seneden dersler çıkarttıkları belirten Arda Turan, önümüzdeki sezonla ilgili olarak şunları söyledi: “Açıkçası geçen seneden sonra iyi dersler çıkarttığımızı düşünüyorum. Şampiyonluğu son anda kaybettik ama Galatasaray mücadelesini, vazgeçmemeyi gösterdiğimizi düşünüyorum. Bu sene baştan daha sıkı tutup işleri, daha başarılı olacağımıza inanıyorum sonuna kadar. Galatasaray her kulvarda olduğu gibi, olduğu her kulvarda başarıya ve şampiyonluğa adaydır. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Her gün bunu daha iyi nasıl yapabiliriz, nasıl daha iyisine ulaşabiliriz diye uğraşıyoruz, çalışıyoruz. Hiç durmadan dersler çıkartıp kazanmaya çalışacağız, en iyisini taraftarımıza en güzelini göstermek istiyoruz.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.