Türk Spor Ajansı

MESUT ÖZİL HEYKELİYLE BULUŞTU

MESUT ÖZİL HEYKELİYLE BULUŞTU
A+
A-
18.07.2021
207
ABONE OL

İSTANBUL (TSA)-Fenerbahçe’nin dünyaca ünlü yıldız futbolcusu Mesut Özil’in balmumundan yapılmış heykeli Almanya’nın başkenti Berlin’den İstanbul’a getirildi.

Türkiye’den ve dünyadan önemli isimlerin balmumu heykelinin sergilendiği Madame Tussauds İstanbul’da sergilenecek heykel, fotoğraf çekimi için Samandıra Can Bartu Tesisleri’ne getirildi.
19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde ziyarete açılacak heykelini ziyaret eden Fenerbahçeli yıldız Mesut Özil, balmumu heykeliyle fotoğraf çektirdi.
GURUR DUYUYORUM

Fotoğraf çekiminin ardından kısa bir açıklama yapan Mesut Özil, “Artık 2. Mesut da Türkiye’ye geldi, İlk Almanya’da görmüştüm, bayağı oluyor. Gurur verici bir şey. Çok mutlu oldum Türkiye’de olmasından. Artık 2. Mesut da Türkiye’ye geldi, gurur duyuyorum.” ifadelerini kullandı.

MADAME TUSSAUDS’DA ZİYARETE AÇILACAK
Mesut Özil’in balmumu heykeli yarın (19 Temmuz Pazartesi) 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü’nden tarihinden itibaren Madame Tussauds İstanbul’da ziyarete açılacak.
Dünyaca ünlü balmumu heykel müzesi Madame Tussauds’ta dünya genelinde iz bırakmış, alanında en iyi yerlere gelmiş, marka değerine sahip olmuş isimlerin heykelleri sergileniyor.
Mesut Özil’in heykeli de İspanya’nın Real Madrid takımında forma giyerken birçok ziyaretçi tarafından gelen yoğun taleplerden sonra hazırlanarak, 6 ay içerisinde tamamlandı ve müzede yerini aldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.