Türk Spor Ajansı

İSMAİL KÖYBAŞI İMZAYI ATTI

İSMAİL KÖYBAŞI İMZAYI ATTI
A+
A-
24.07.2021
194
ABONE OL

TRABZON (TSA)-Trabzonspor, kadrosuna kattığı İsmail Köybaşı için bir imza töreni düzenledi. Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun katılımıyla TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde, Başkanı Ahmet Ağaoğlu yaptığı konuşmada, “Kendisi ülke futbolumuzun değerlerinden. Tecrübeli, sağlam karakterli, teknik kapasitesi yüksek bir kardeşimiz. Futbol geçmişini zaten söylememize gerek yok. Hocamızın talepleri doğrultusunda kadromuza kattığımız bir oyuncumuz. Kendisine tekrar hoş geldin diyorum. Çok zorlu ve şampiyonluğu hedefleyen bir mücadelenin içerisine giriyoruz. Önümüzde fazla da bir süre kalmadı. Bu anlamda Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’nın da talepleri doğrultusunda, kadro yapılanması anlamında aramıza çok önemli oyuncular katıldı. İsmail de aramıza en son katılan ve en önemli oyunculardan bir tanesi” dedi.

ŞAMPİYONLUKTA PAY SAHİBİ OLMAK İSTİYORUM

Trabzonspor’a geldiği için çok heyecanlı ve gururlu olduğunu ifade eden İsmail Köybaşı ise, “Başkanım öncelikle bu değerli düşünceleriniz için, bana güvendiğiniz için ve benim bu camiada olmamı sağladığınız için başta sizlere teşekkür etmek istiyorum. Konuşmalarınızdan da çok heyecanlandım, kalbim pır pır atıyor. Burada olmama vesile olan herkese çok teşekkür ediyorum. Uyum ve ailenin gerçek başarıyı getireceğine inanıyorum. Özellikle bu ailede bunu sağlayacak olan başta siz, hocalarımız ve kulüpte yer alan herkesin bir olacağını ve bu birlikteliğin bizi başarıya götüreceğine inananlardan biriyim. Daha önce bunu deneyimledim, burada da bunu deneyimlemek için sabırsızlanıyorum. Ayrıca çok gururluyum. Kendimi en olgun ve verimliği olduğum dönemde hissediyorum. Fiziksel ve mental anlamda hazırım. Bir an önce sahaya çıkıp, takımımızın şampiyonluğunda pay sahibi olabilmek için sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

İsmail Köybaşı imza töreninin ardından Trabzonspor’un 2 Ağustos’ta kutlanacak 54. kuruluş yıl dönümü anısına 1967 adet forma satın aldı.

İmzalar atıldıktan sonra Başkan Ağaoğlu’nun İsmail Köybaşı’na dönerek söylediği “Evet kardeşim, şimdi sen yerli oyuncu olmanın avantajını yaşıyorsun şu anda” sözleri, şok etkisi yarattı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.