Türk Spor Ajansı

68. “GİLLETTE MİLLİYET YILIN SPORCUSU ÖDÜLLERİ” OYLAMAYA AÇILDI

68. “GİLLETTE MİLLİYET YILIN SPORCUSU ÖDÜLLERİ” OYLAMAYA AÇILDI
A+
A-
28.01.2022
142
ABONE OL

Erkek bakımının lider markası Gillette ile Milliyet Gazetesi’nin iş birliği ile düzenlenen, Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için söz sırası sporseverlerde.

İSTANBUL (TSA)-Sporun birleştirici ve iyileştirici gücüne inanarak 1954 yılından günümüze kadar uzanan ve 7 yıldır Gillette iş birliğiyle gerçekleşen dünyanın en prestijli spor ödül töreni ‘Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’ için spor camiasının önde gelen isimleri jüri toplantısında buluştu.  Yapılan toplantı sonucunda 7 kategoride belirlenen adaylar, halk oylamasına sunuldu. 

Bu yıl, 68.’si düzenlenecek, dünya spor tarihinin en prestijli ve uzun soluklu ödül törenlerinden olan Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri öncesinde 7 kategorideki adayların belirlenmesi için T.C Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Mehmet Kasapoğlu, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Futbol Federasyon Başkanı Nihat Özdemir ve P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu başta olmak üzere, ülkemizin önde gelen spor yazarları ve spor insanları geçtiğimiz ay bir araya geldi. Jüri toplantısında belirlenen adaylardan sonra söz sırası ise sporseverlerde…

Oylamada kullanılan her oy, sosyal sorumluluk projesinde desteğe dönüşüyor!

Spora ve sporcuya desteğini her geçen gün arttırarak sürdüren P&G’nin lider erkek bakım markası Gillette, A Milli Takım, E-Spor, bireysel sporcu sponsorluğu, kulüp lisans anlaşmalarının yanı sıra 68 yıllık bir geçmişe sahip olan Yılın Sporcusu Ödülleri’nde 7 yıldır isim sponsorluğunu üstleniyor. Son 3 yıldır, Gillette ve Milliyet’in ortaklığıyla Türkiye’nin en büyük sosyal sorumluluk projelerinden birine imza atılan bu organizasyonda, geçtiğimiz yıl atılan her bir oy, değer kazanması adına Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi iş birliğiyle ihtiyaç sahibi okullara spor malzemesi desteğine dönüştürüldü. 

#GilletteGibi sporcuların belirleneceği oylama halka açıldı 

2021 yılında başarılarıyla öne çıkan, bizi birçok dalda gururlandıran zaferler elde eden spor insanlarını ve takımları belirlemek için oylama rekabeti başladı. Siz de bu heyecana ortak olup; http://yilinsporcusu.milliyet.com.tr/  adresinden oy verebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.