Türk Spor Ajansı

PARİS BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI!

PARİS BİLETLERİ SATIŞA ÇIKTI!
A+
A-
24.01.2023
53
ABONE OL

Paris 2024 Olimpiyat Oyunları Bilet Seyahat ve Konaklama Paketleri halk satışına açıldı

PARİS (TSA)-Sporseverlerin kişiselleştirilmiş bir Olimpiyat Oyunları deneyimi yaşamasını sağlayacak Paris 2024 bilet, seyahat ve konaklama paketleri bir küresel e-ticaret platformu aracılığıyla satışa sunuldu.
Dünyanın her yerinden sporseverler, Paris 2024 ile onun resmi konukseverlik hizmet sağlayıcısı On Location tarafından kullanıma açılan çevrim içi platform ile spor karşılaşmalarına garantili biletlerin yanı sıra konaklama, ulaşım imkanları ve tesislerde veya kentte benzersiz ağırlama deneyimleri içeren Paris 2024 bilet, seyahat ve konaklama paketlerine sabit bir fiyat ile erişebiliyorlar.
Sporseverler platform aracılığıyla konaklayacakları süreyi, konaklama tercihlerini, ilgi alanlarına göre Paris kültürünü deneyimleyebilecekleri seçenekleri (tarih, gastronomi, moda, sağlık vb.) belirleyebilecek ve kendi Olimpiyat Oyunları deneyimlerini oluşturabilecekler.
Fiyat, hizmet kalitesi ve sağlanan ayrıcalıklara göre birbirinden farklılık gösteren “Clubhouse 24”, “Tesiste Ağırlama” ve “Seyahat” paketleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve satın alım işlemlerini gerçekleştirmek isteyen sporseverler https://hospitalitytravelpackages.paris2024.org adresini ziyaret edebilirler.
Grup satın alımları (11 kişi ve üstü) ve kurumsal talepler için B2B Konukseverlik platformu olan https://corporatehospitality.paris2024.org adresi ziyaret edilmesi gerekiyor.
Tüm satın alım işlemleri yalnızca Olimpiyat ve Paralimpik Oyunların resmi sponsoru olan Visa’nın kartları ile yapılabiliyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.