sporgüncel spor haberlerifenerbahçegalatasaraybeşiktaştrabzonspor
DOLAR
31,0916
EURO
33,7284
ALTIN
2.025,84
BIST
9.335,61
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Açık
18°C
İstanbul
18°C
Açık
Cumartesi Az Bulutlu
18°C
Pazar Az Bulutlu
15°C
Pazartesi Az Bulutlu
14°C
Salı Az Bulutlu
16°C

Voleybolda Haftanın Hakemleri Açıklandı

Voleybolda Haftanın Hakemleri Açıklandı
01.12.2023
0
A+
A-

İSTANBUL (TSA)-Vodafone Sultanlar Ligi’nde 2023-2024 Sezonu 11.hafta maçları 1-3 Aralık 2023, AXA Sigorta Efeler Ligi 10.hafta maçları ise 2-4 Aralık 2023 tarihlerinde oynanacak. Haftanın maçlarının programı ve görev yapacak hakemler şöyle:

2023 – 2024 SEZONU VODAFONE SULTANLAR LİGİ 11. HAFTA MAÇLARI
Saat Salon TV 1 ARALIK 2023 CUMA Başhakem Yardımcı Hakem
14.00 TVF Ziraatbank Bankkart Voleybol Salonu TRT SPOR Yıldız Karayolları Spor Kulübü Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop Yasim İlhan Erhan Alparslan
Saat Salon TV 2 ARALIK 2023 CUMARTESİ Başhakem Yardımcı Hakem
13.00 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TRT SPOR Yıldız Fenerbahçe OPET PTT Tuncay Sevim Sadettin Kıral
14.00 ASKİ Atatürk Spor Salonu TVF Voleybol TV Çukurova Bld. THY Yavuz Akdemir Kadir Girente
15.00 Mimar Sinan Spor Salonu TVF Voleybol TV Aydın Büyükşehir Belediyespor VakıfBank Ferhat Büyükpamukçu Necmi Avcı
18.00 Aksaray Spor Salonu TVF Voleybol TV Kuzeyboru Nilüfer Belediyespor Tuncay Kandemir Halit Cerid
18.30 Eczacıbaşı Spor Salonu TVF Voleybol TV Eczacıbaşı Dynavit Sarıyer Belediyespor Seçkin Yener Mehmet Topal
Saat Salon TV 3 ARALIK 2023 PAZARTESİ Başhakem Yardımcı Hakem
19.00 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TVF Voleybol TV Beşiktaş AYOS Galatasaray Daikin Erol Akbulut Onur Coşkun
2023 – 2024 AXA SİGORTA EFELER LİGİ 10. HAFTA MAÇLARI
Saat Salon TV 2 ARALIK 2023 CUMARTESİ Başhakem Yardımcı Hakem
15.00 TVF Ziraatbank Bankkart Voleybol Salonu TVF Voleybol TV Brand Group Alanya Belediyespor Halkbank Zeki Bocutcu Yıldıray Turan
Saat Salon TV 3 ARALIK 2023 PAZAR Başhakem Yardımcı Hakem
14.30 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TRT SPOR Yıldız Kuşgöz Vinç İzmir Akkuş Belediyespor Fenerbahçe Parolapara Erdal Akıncı İbrahim Acar
16.00 TVF Atatürk Voleybol Salonu Vestel Spor Kompleksi TVF Voleybol TV Arkas Spor TÜRŞAD Hakkı Demiralay Serhat Semiz
17.00 Czre 1500 Kişilik Spor Salonu TVF Voleybol TV Rams Global Cizre Belediyespor Spor Toto İsmail Yıldırım Bektaş Kalender
18.00 TVF Ziraatbank Bankkart Voleybol Salonu TRT SPOR Yıldız Ziraat Bankkart Develi Belediyespor Koray Yılmazgil Ayşik Koşar
Saat Salon TV 4 ARALIK 2023 PAZARTESİ Başhakem Yardımcı Hakem
13.00 TVF Cengiz Göllü Voleybol Salonu TRT SPOR Yıldız Bursa Büyükşehir Belediyespor Hatay BŞ. Belediyesi Sadettin Deneri Asiye Tuzkan
16.00 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TRT SPOR Yıldız Galatasaray HDI Sigorta Bigadiç Belediyespor Ramazan Çevik Recep Karakoç
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.