Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com güvenilir casino siteleri casino siteleri deneme bonusu deneme bonusu uluslararası nakliyat

sporgüncel spor haberlerifenerbahçegalatasaraybeşiktaştrabzonspor
DOLAR
32,7868
EURO
35,6015
ALTIN
2.530,17
BIST
10.991,57
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Az Bulutlu
31°C
İstanbul
31°C
Az Bulutlu
Perşembe Hafif Yağmurlu
27°C
Cuma Az Bulutlu
28°C
Cumartesi Parçalı Bulutlu
31°C
Pazar Açık
32°C

FENERBAHÇE’NİN OLİMPİYAT GURURU

FENERBAHÇE’NİN OLİMPİYAT GURURU
08.07.2024
0
A+
A-

İSTANBUL (TSA)- Tokyo 2020’den sonra ‘rekor’ katılım mottosuyla Paris’te yer alma mücadelesi veren Fenerbahçe Kulübünün sporcuları, 2024 Paris Olimpiyatları’nda Ay yıldızlı bayrağı, Fenerbahçe armasını gururlandırmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe Kulübü’nden koniyla ilgili yapılan ve Fair Play vurgusunun yapıldığı açıklamada, “Olimpiyat kota mücadelelerinin devam ettiği bugünlerde 7 farklı branşta 27 sporcuyla Paris’e gitmeye hazırlanan Kulübümüz sporcuları, dünya çapında en büyük spor organizasyonu olarak kabul edilen Olimpiyatlarda; fair play ruhuyla hareket ederek gelecek nesillere ilham kaynağı, gelecek kuşaklara Fener olmak için mücadele edecek” denildi.
Fenerbahçe Kulübünün 2024 Paris Olimpiyatlarına kota kazanan sporcularının listesi şu şekilde:
Yelken: Lara Nalbantoğlu, Deniz Çınar, Yiğit Yalçın Çıtak, Merve Vatan, Derin Atakan, Alican Kaynar, Beste Kaynakçı
Atletizm: Ersu Şaşma, Kayhan Özer, Özkan Baltacı, Alperen Acet, Eda Tuğsuz
Kadın Voleybol: Eda Erdem, Melissa Vargas Gizem Örge, Aslı Kalaç, Meliha Diken
Boks: Busenaz Sürmeneli, Buse Naz Çakıroğlu, Samet Gümüş, Hatice Akbaş
Yüzme: Kuzey Tunçelli, Gizem Güvenç, Ecem Dönmez, Zehra Duru Bilgin
Kürek: Elis Özbay
Masa Tenisi: Sibel Altınkaya

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.