XS
SM
MD
LG
XL
{alanbaslik}
Türk Spor Ajansı
25.03.2020

BEŞİKTAŞ’TA KORONAVİRÜS'E (COVID-19) RASTLANMADI

Koronavirüs salgını nedeniyle tartışmalara yol açan Galatasaray-Beşiktaş derbisinin ardından Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak’ın testlerinin pozitif çıkması üzerine gözler Beşiktaş’a çevrilmişti.

İSTANBUL (TSA)- Beşiktaş futbol takımının Koronavirüs tesleri negatif çıktı. İyi haberi Teknik Direktör Sergen Yalçın verdi. Koronavirüs salgını nedeniyle tartışmalara yol açan Galatasaray-Beşiktaş derbisinin ardından Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak’ın testlerinin pozitif çıkması üzerine gözler Beşiktaş’a çevrilmişti. 

Takımın ve kendisinin Koronavirüs testinin negatif çıktığını belirten Yalçın, "Testleri yaptırdık. Bende ve takımda bir sorun yok. Herkes negatif çıktı." ifadelerini kullandı. Beşiktaş Takımı'nın yardımcı antrenörü Çağdaş Atan da koronavirüs (Kovid-19) testinin negatif çıktığını açıkladı. Çağdaş Atan, twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Görülen lüzum üzerine yapılan koronavirüs testim negatif çıkmıştır. Bu salgından etkilenen tüm hastalarımıza acil şifalar dilerim. Evde kal Türkiye. Saygılarımla." ifadelerini kullandı.

© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım