XS
SM
MD
LG
XL
{alanbaslik}
Türk Spor Ajansı
25.03.2020

FENERBAHÇE’DE KORONAVİRÜS VAKASI

Futbol A Takımımızın oyuncuları, teknik kadrosu ve idari çalışanları bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde koronavirüs testinden geçmiştir. Yapılan tetkiklerde bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlanmıştır.İSTANBUL (TSA)- Koronavirüs salgını spor kulüplerini tehdit etmeye başlayınca, kulüpler de önlem amacıyla birer birer oyuncularını teste tabi tutmaya başladılar. Beşiktaş ve Trabzonspor’un açıklamasından sonra Fenerbahçe’den de haber geldi. Sarı-lacivertli kulüp, futbol takımının testten geçtiğini ve koronavirüs bulgularına rastlandığını açıkladı.

“Fenerbahçe kulübünün açıklaması şöyle:

Futbol A Takımımızın oyuncuları, teknik kadrosu ve idari çalışanları bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde koronavirüs testinden geçmiştir. Yapılan tetkiklerde bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlanmıştır. 

Oyuncumuzun ve sağlık heyeti çalışanımızın ileri tetkiklerinin ve tedavilerinin yapılması amacıyla hastaneye sevkleri gerçekleştirilmiştir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız."

Fenerbahçe Spor Kulübü

 

© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım