XS
SM
MD
LG
XL
{alanbaslik}
Türk Spor Ajansı
23.03.2020

GALATASARAY’DA KORONAVİRÜS ŞOKU!

FATİH TERİM VE ABDÜRRAHİM ALBAYRAK’IN TESTLERİ POZİTİF ÇIKTI


İSTANBUL (TSA)-Galatasaray’da Koronavirüs konusunda peş peşe kötü haberler geldi. Önce Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ın Koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı açıklandı. Sarı,Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada Albayrakların tedavilerinin 6. gününde genel sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

İşte o açıklama:


Sn. Abdurrahim Albayrak’ın sağlık durumu hakkında

İkinci Başkanımız Sn. Abdurrahim Albayrak'ın bir süredir devam eden şikâyetleri üzerine yapılan kontrollerinde koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkmıştır.

İkinci Başkanımız ve aynı teşhisle tedavisine başlanan değerli eşi Şükran Albayrak’ın tedavilerinin 6. gününde genel sağlık durumları olumlu seyretmektedir.

Albayrak Ailesi'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletirken her ikisinin de en kısa sürede sağlıklarına kavuşarak aramıza döneceklerine olan inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü


TERİM KENDİSİ SOSYAL MEDYA’DAN AÇIKLADI

Sarı-kırmızılı camia bu haberin şokunu atlatmadan ardından Teknik Direktör Fatih Terim’in tweetiyle sarsıldı. Terim twitter hesabından Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı..

İşte Terim’in tweeti: