XS
SM
MD
LG
XL
{alanbaslik}
Türk Spor Ajansı
23.03.2020

GALATASARAY AÇIKLADI "ABDÜRRAHİM ALBAYRAK’IN COVID-19 TESTİ POZİTİF"

Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ın Koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı açıklandı. Sarı,Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada Albayrakların tedavilerinin 6. gününde genel sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.İSTANBUL (TSA)-Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ın Koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı açıklandı. Sarı,Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada Albayrakların tedavilerinin 6. gününde genel sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

İşte o açıklama:


Sn. Abdurrahim Albayrak’ın sağlık durumu hakkında

İkinci Başkanımız Sn. Abdurrahim Albayrak'ın bir süredir devam eden şikâyetleri üzerine yapılan kontrollerinde koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkmıştır.

İkinci Başkanımız ve aynı teşhisle tedavisine başlanan değerli eşi Şükran Albayrak’ın tedavilerinin 6. gününde genel sağlık durumları olumlu seyretmektedir.

Albayrak Ailesi'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletirken her ikisinin de en kısa sürede sağlıklarına kavuşarak aramıza döneceklerine olan inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü


*Türk Spor Ajansı olarak, Sayın Abdürrahim Albayrak ve eşi Sayın Şükran Albayrak’a geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz

© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım