XS
SM
MD
LG
XL
{alanbaslik}
Türk Spor Ajansı
18.05.2020

MUSTAFA CENGİZ YENİDEN AMELİYAT OLDU

Galatasaray Başkanı 2. kez operasyon geçirdi

İSTANBUL (TSA)- Geçtiğimiz günlerde 10 saat süren bir beyin ameliyatı geçiren ve beynindeki tümörleri alınan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, yeniden operasyon geçirdi. Bu sabah saatlerinde hastaneye kaldırılan Mustafa Cengiz bu defa midesinden başarılı bir operasyon geçirdi. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in sağlık durumuyla ilgili açıklamayı, 2. Başkan Abdurrahim Albayrak yaptı. 


PLANLANAN BİR AMELİYATTI

Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, “Ameliyatın başarılı geçtiği söylendi. İftardan sonra tekrar hastaneye geleceğiz. Beklenen ve programlanan bir ameliyattı. Doktorlar da bunu planlamıştı. Program dahilinde bu ameliyat gerçekleştirdi. Sabah gülerek, esprilerle ameliyata girdi” dedi. Albayrak, “Beyin ameliyatı da çok başarılı geçti. Her şey istediğimiz gibi başarılı bir şekilde devam ediyor. Ali Koç’a da teşekkür ediyorum. Dün geldi Ali Koç. Uzun uzun sohbet ettik, moral verdi. Kulübümüzü arayan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.


KULÜPTEN AÇIKLAMA

Galatasaray kulübü resmi sitesinden Başkan Mustafa Cengiz’in ameliyatına ilişkin açıklama yapıldı. İşte o açıklama


Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz’in sağlık durumu hakkında

Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz’in, daha önce planlanan ve tedavi sürecinin bir parçası olan mide ameliyatı Prof. Dr. Sayın Dursun Buğra tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Başkanımızın genel sağlık durumu iyi olup, takip ve tedavisi devam etmektedir.

Kendisine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü


GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİ 

Mustafa Cengiz’in ameliyatı sonrasında başta futbol federasyonu olmak üzere, Türkiye’nin bir çok kulübünden geçmiş olsun mesajları geldi. Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve birçok spor kulübü yayınladıkları mesajlarla geçmiş olsun temennisinde bulundular.


*TSA, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’e geçmiş olsun der, acil şifalar diler.


© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım