XS
SM
MD
LG
XL
{alanbaslik}
UPS’TE KÜBA RÜZGARI ESTİ
10.07.2019

UPS’TE KÜBA RÜZGARI ESTİ

UPS Spor kulübünün düzenlediği büyük ses getiren Sporda Çocuk Zirvesi’nin üzerinden iki hafta geçmesine rağmen, yankıları hala sürüyor.

 Kulübün kuruluşundan (yaklaşık 15 yıl) bu yana düzenlediği çocuklara yönelik başarılı organizasyonlar arasındaki yerini alan Sporda Çocuk Zirvesi, gerek konuşmacıları, gerek izleyicilerin ilgisiyle büyük takdir toplamıştı. 

Çocukların oturumuyla başlayan ve Prof. Dr. Turgay Biçer, Prof. Dr. Bilge Donuk, Doç Dr. Itır Erhart, Dr. Öğretim Üyesi İlknur Hacısoftaoğlu ve Avukat Fırat Aras gibi konularında uzman isimlerin katıldığı oturumu da yine çocuk moderatör tarafından yönetilmişti. 

Moderatörlüğünü TMOK Fair Play Komisyonu üyesi gazeteci Remzi Yılmaz’ın yaptığı ‘Çocuk ve Spor Odaklı Medya’ başlıklı oturumda, ekranların sevilen spor spikeri Melih Gümüşbıçak ve spor basınının önemli kalemlerinden Karar Gazetesi Yazarı Bülent Tuncay spor basınının konuya yaklaşımı hakkında değerlendirmelerde bulunurken, Spor Basınının duayeni Erdoğan Arıpınar da kapanış konuşmasında organizasyona ilişkin duygu ve düşüncelerini dile getirmişti.

 

AKADEMİSYENLER YALNIZ BIRAKMADI