Betpasgiris.vip restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com güvenilir casino siteleri casino siteleri

sporgüncel spor haberlerifenerbahçegalatasaraybeşiktaştrabzonspor
DOLAR
32,5243
EURO
34,8011
ALTIN
2.430,22
BIST
9.722,09
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Az Bulutlu
22°C
İstanbul
22°C
Az Bulutlu
Perşembe Parçalı Bulutlu
20°C
Cuma Az Bulutlu
20°C
Cumartesi Az Bulutlu
18°C
Pazar Az Bulutlu
19°C

Boğaziçililer Sporda Yılın En İyilerini Ödüllendirdi

Boğaziçililer Sporda Yılın En İyilerini Ödüllendirdi
12.04.2021
0
A+
A-

İSTANBUL (TSA)-Boğaziçi Üniversitesi Spor Kurulu’nun bu yıl 10.sunu düzenlediği Boğaziçi Üniversitesi Spor Ödülleri’nde yılın en başarılı sporcuları, spor yorumcuları, yöneticiler, teknik direktörler ve yılın en iyi takımları belli oldu.
En İyi Takım, En İyi Basketbol Oyuncusu, En İyi Voleybol Oyuncusu, En İyi Çıkış Yapan Takım, En İyi Bireysel Sporcu, En İyi Çıkış Yapan Sporcu, En İyi Antrenör, En İyi Spor Yorumcusu, En İyi Yönetici ve En İyi Spor Programı kategorilerinde verilen olan ödüller bu yılki sahiplerini buldu. Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla belirlenen 2021 Spor Ödülleri’nde kazananlar şöyle;

En İyi Takım: Vakıfbank Kadın Voleybol
En İyi Basketbol Oyuncusu: Jan Vesely-Fenerbahçe Beko
En İyi Voleybol Oyuncusu: Simge Şebnem Aköz- Eczacıbaşı VitrA
En İyi Bireysel Sporcu: Emre Sakçı –Milli Yüzücü
En İyi Çıkış Yapan Sporcu: Alperen Şengün-Beşiktaş
En İyi Çıkış Yapan Takım: Atakaş Hatayspor
En İyi Antrenör: Victor Lapeña-  Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı baş antrenör
En İyi Spor Yorumcusu: Erman Yaşar- S Sport
En İyi Spor Programı: Oyna Devam- Mehmet Demirkol ve Kaan Kural (Socrates Dergi Youtube dijital platformu)
En İyi Spor Yöneticisi: Suat Çelen- Türkiye Jimnastik Federasyon başkanı ve eski Türk millî jimnastikçi
Yaşam Boyu Başarı Ödülü: Halil Mutlu
Özel Başarı Ödülü: Çağlar Söyüncü
Sportsmanship Brotherhood (Sporcu Kardeşliği) Ödülleri :
Musa Davulcu (Bedensel engelli sporcu, antrenör)
Esra Bayrak (Atlet)
Fatma Damla Altın (Pentatlon branşında özel sporcu)
Eda Yıldırım (Gülle branşında sporcu)
Merve Tuncel (Yüzücü)
Türkiye Kadın Ritmik Jimnastik Grup Milli Takımı
19 Yaş Altı Kız Voleybol Takımı
Görme Engelliler Kadın Golbol Milli Takımı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.