Türk Spor Ajansı

P&G’den yarınlara umut aşılayan film

P&G’den yarınlara umut aşılayan film
A+
A-
17.05.2021
282
ABONE OL

Olimpik Anneler projesiyle anneleri bilinçlendiren ve onları çocuklarına spor yaptırma konusunda motive eden P&G, ışığıyla tüm zorluklardan çıkış yolu gösteren anneleri çektiği kısa filmle ekrana taşıdı.

İSTANBUL (TSA)-Dünyanın en büyük kişisel bakım ve temizlik ürünleri şirketlerinden olan ve Fairy, Prima, Ariel gibi markaların üreticisi Procter & Gamble, sporun sağlıklı ve özgüvenli nesiller için öneminden hareketle 2014 yılında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) ile birlikte Olimpik Anneler Projesini başlattı. Bu projesiyle Türkiye’de spor kültürünün gelişmesi ve çocukların spora yönlendirilmesi için çeşitli çalışmalar yürüten P&G Türkiye, “Çocuğuna spor yaptıran her anne Olimpik Annedir” diyerek aileleri, özellikle anneleri bu konuda bilinçlendirmeyi ve spor kültürünü geliştirmeyi istiyor. P&G, Olimpik Anneler projesinin bir diğer bacağı olarak da 2017 yılından bu yana da her sene 30 sporcuya ve annesine maddi ve manevi destek sunarken bu katkı P&G’nin Türkiye’deki 34. yılında 34 sporcuya ve annesine ulaşmış durumda. Buna ek Olimpik Anneler projesiyle çeşitli seminerler düzenleyen ve spor ekipmanları da bağışlayan P&G Türkiye, şimdi de başta Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda ülkemizi temsil edecek sporcular olmak üzere tüm sporcuların ve insanların yarınlarına umut aşılayacak bir film yayınladı.

İbrahim Çolak ve “Olimpik Anne” Sultan Çolak yer alıyor

P&G Türkiye’nin sosyal medya hesaplarına yayınlanan filmde, Olimpik Anneler projesinin yıldız sporcularından Dünya Şampiyonu Artistik Cimnastikçi İbrahim Çolak ve onun bugüne kadarki en büyük destekçisi olan annesi Sultan Çolak yer alıyor. 

Geçtiğimiz yıl Olimpiyat Oyunları’nın pandemi nedeniyle ertelenmesi haberiyle başlayan filmde evlere kapandığımız, olumsuz haberlerle karşılaştığımız ve çeşitli zorluklarla yüzleştiğimiz pandemi sürecinde İbrahim Çolak’ın en büyük destekçisinin ve Tokyo’ya umutla bakmasını sağlayan kişinin “annesi Sultan Çolak” olduğu vurgulanıyor. Film, anne Sultan Çolak’ın desteği sayesinde şampiyonalara en iyi şekilde hazırlanan Dünya Şampiyonu sporcunun halkada literatüre geçen hareketi “The Çolak”ı sergilemesiyle devam ederken o sırada onu evden takip eden ailesinin ve annesinin ise İbrahim Çolak’ın başarılarıyla gurur duyduğu gösteriliyor.

#UmutlaTokyoya

Olimpiyat Oyunları’na oldukça kısa bir süre kala yayınlanan ve anneleri hatırlatan film, “Annem için Umutla Tokyo’ya” sözleriyle son buluyor.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=ZndRQPYPVa8

Künye:

Reklamveren : Arif Ülker, Sinem Anil, Nesli Kilical

Reklam Ajansı : Sportsnet

Reklam Yazarı: Eren Ünal

Müşteri İlişkileri : Kübra Aslan

Yapım Şirketi : Octopus

Yönetmen: Tolga Evgüzel

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.