Türk Spor Ajansı

RAMAZAN SARI FİNALDE

RAMAZAN SARI FİNALDE
A+
A-
18.05.2021
304
ABONE OL

ÜSKÜP (TSA)-Makedonya’nın başkenti Üsküp’te bugün başlayan U23 Avrupa Güreş Şampiyonasında Serbest Stilde 79 kg Ramazan SARI Alman Beat Konstantin Schaible’i (10-0) sayı tuşuyla Ermeni rakibi Arman Avagyan’ı (9-2) yenerek yükseldiği yarı finalde Gürcü rakibi Goga Mamiauri’yi (3-0) yenerek finale yükseldi. Güreşçimiz finalde Rus rakibi Khalid Iakhiev ile karşılaşacak.

HAFIZ CAN HASDEMİR BRONZ MADALYA İÇİN GÜREŞECEK
57 kg Hafız Can Hasdemir ilk turda Arnavut rakibi Endrio Avdyli’yi (11-0) sayı tuşuyla yendi Çeyrek finalde Azerbaycanlı Aliabbas Rzazade’ye yenildi.
Azerbaycanlı Aliabbas finale yükseldiği için güreşçimiz repesajda Makedon Beşir Alili ile karşılaşacaktı. Ancak rakibi sakatlanınca güreşçimiz Bronz Madalya için İtalyan rakibi Simone Vincenzo Pıroddu ile karşılışma hakkını elde etti.
65 kg Cavit Acar ilk turda Romen rakibi Stefan Coman’ı (5-4) yendi İkinci turda Ukraynalı Erik Arushanian’a yenildi. Ukraynalı finale yükseldiği için güreşçimiz Kosovalı Berisha ile repesajda onu da yenerse Ermeni Hrayr Alikhanyan ile karşılaşacak.
97 kg Feyzullah Aktürk ilk turda Ukraynalı Danylo Stasıuk’u (8-6) yendi çeyrek finalde ayağından sakatlandığı için Gürcü Luka Khutchua’ya yenildi.


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.