Türk Spor Ajansı

Fenerbahçe Eski Başkanlarından Metin Aşık anıldı

Fenerbahçe Eski Başkanlarından Metin Aşık anıldı
A+
A-
29.05.2021
320
ABONE OL

İSTANBUL (TSA)- Fenerbahçe kulübü eski başkanlarından, Metin Aşık, vefatının 2. yılında kabri başında düzenlenen törenle anıldı. Karacaahmet Mezarlığı’nda düzenlenen anma törenine; Aşık ailesi fertlerinin yanı sıra Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Simla Türker Bayazıt ve Mustafa Kemal Danabaş ile sevenleri katıldı.
Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan ile Metin Aşık’ın oğlu Murat Aşık, Fenerbahçe Televizyonu’na kısa bir açıklama yaptı.
ACI HER ZAMAN TAZE KALIYOR 
Murat Aşık, “Zamanla acı azalır diyorlar ama çok da gerçek olmadığını görüyoruz. Zaman da bir şekilde geçiyor. Acı her zaman taze kalıyor. Böyle sevilen bir insanın evladı olmak gurur verici. Bugün aldığım mesajlar, Kulübümüzün ilgisi en azından bu acıyı hafifleten unsurlar. Hatırlayan, başsağlığı dileyen herkese teşekkür ederiz.” dedi.
Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan ise, “Metin başkanımız ile hepimizin olduğu gibi çok güzel anılarımız var. Çok güzel günlerimiz oldu. Camiamız için de çok önemli başkanlarımızdan biri. Bugün hem ailesi hem sevenleri hem Yönetim Kurulu Üyelerimizle mezarı başında kendisini anacağız. Tekrardan Allah rahmet eylesin. Ailesine de başsağlığı dileklerimizi bir kez daha iletmiş oluyoruz.” diye konuştu. 
Törende, Metin Aşık’ın kabri başında Kur’an-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.