Türk Spor Ajansı

MİLLİ FORMA HER ŞEYİN ÜSTÜNDE

MİLLİ FORMA HER ŞEYİN ÜSTÜNDE
A+
A-
06.06.2021
246
ABONE OL

HARSEWİNKEL (TSA)- Euro2020 Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını Almanya’da sürdüren A Milli Takım’da, kalecilerinden Uğurcan Çakır, bir basın toplantısı düzenleyerek 20 günlük kampı değerlendirdi. Uğurcan, “Takım içinde çok güzel bir aile ortamı var. Herkesin masasına gidip konuşabiliyorsunuz. Önemli bir duygu. Bu olduğunda başarı geliyor. Herkes birbirini seviyor, sayıyor.” dedi.

İTALYA ÇOK BÜYÜK BİR EKOL

11 Haziran’da EURO 2020 açılışında karşılaşacağımız İtalya’yı da değerlendiren millî eldiven, “İtalya çok büyük bir ekol. O maçın konsantrasyonu elbette farklı olacaktır. Hocalarımızın analizleri doğrultusunda rakiplerimize ayrı ayrı hazırlanıyor. Her maça tek tek bakıyoruz. Rakiplerimizle ilgili en ince ayrıntısına kadar analiz yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

TAKIMIN BAŞARISI ÖNEMLİ
Uğurcan Çakır, Türk halkına son bir mesaj vermesi istendiğinde “Milli forma her şeyin önünde geliyor. Bize inansın ve güvensinler. Ay yıldızlı bayrak her şeyin üstündedir. Burada oynayan oynamayan herkes birbirine destek verir. Kimin oynadığı değil takımın başarısı önemli. Kişisel hedeflerim takımın önüne geçmiyor. Bu bizim milli takımımız. Bizim çocuklarız. Euro 2008’de Nihat Ağabey’in attığı golden sonraki hisleri hâlâ taşıyorum. Bize inansınlar, güvensinler. İnşallah biz de onların dualarını karşılıksız bırakmamak için çalışacağız” diyerek sözlerini noktaladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.