Türk Spor Ajansı

N Kolay İstanbul Maratonu
Ideathon Heyecanıyla başlıyor!

N Kolay İstanbul Maratonu<br>Ideathon Heyecanıyla başlıyor!
A+
A-
21.06.2021
267
ABONE OL

7 Kasım 2021’de gerçekleştirilecek N Kolay İstanbul Maratonu’nun heyecanı bu yıl erken başlıyor. 09-10-11 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek N Kolay İstanbul Fikir Maratonu’nda, N Kolay 43. İstanbul Maratonu’na renk katacak fikirler yarışacak.

İSTANBUL (TSA)-Dünyada iki kıta arasında koşulan tek maraton olan İstanbul Maratonu’nun yerli ve uluslararası sporcuların listesinde apayrı bir yeri var. Her yıl dünyanın farklı yerlerinden sporcuların büyük ilgi gösterdiği ve yüksek katılım alan İstanbul Maratonu, dünya çapında sporculara ve dünya rekorlarına ev sahipliği yaparken, ülkemizin tanıtımını tüm dünyaya en güzel şekilde yapan en önemli spor organizasyonlarının başında geliyor.
Her yaştan profesyonel ve amatör sporcunun benzersiz bir deneyim yaşaması için hazırlıklara start veren N Kolay ve Spor İstanbul, toplumun her kesiminden gelecek fikirleri değerlendirmek üzere bir Fikir Maratonu – Ideathon düzenliyor.

Ideathon, belirli bir konuda yenilikçi fikri olan kişi veya takımların; iş geliştirme, tasarım ve proje yönetim yeteneklerini kullanarak yarıştıkları bir fikir maratonu anlamına geliyor.
N Kolay İstanbul Maratonu için düzenlenen bu Ideathon’da amaç, hem profesyonel ve amatör koşuculara hem de izleyenlere ve destek olanlara önceki yıllardan farklı, benzersiz bir maraton deneyimini yaşatmak. İstanbul’u bir maraton şehrine dönüştürecek fikirlerin değerlendirileceği yarışmada; amatör ve profesyonel sporcuların, maraton ve spor etkinliklerine ilgi duyanların, İstanbul’u seven herkesin fikirleri alınarak N Kolay İstanbul Maraton deneyiminin birlikte geliştirilmesi amaçlanıyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.