Türk Spor Ajansı

TRABZONSPOR’UN BORCU 1 MİLYAR 91 MİLYON TL

TRABZONSPOR’UN BORCU 1 MİLYAR 91 MİLYON TL
A+
A-
30.06.2021
282
ABONE OL

TRABZON (TSA)-Trabzonspor Kulübü’nün Olağan Mali Genel Kurulu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. Başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu genel kurula Eski Başkan Ahmet Celal Ataman, Divan Başkanı Ali Sürmen ile üyeler katıldı. Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’in Divan Başkanlığına seçilmesinin ardından genel kurul başlatıldı.

YÖNETİM KURULU İBRA EDİLDİ

İdari ve mali raporlar Trabzonspor Kulübü Genel Müdürü Sinan Zengin tarafından okunarak bu süreçteki faaliyetler hakkında bilgilendirme yapıldı. Zengin, kulübün konsolide net borcunun 31 Ekim 2020 tarihi itibarıyla 1 milyar 91 milyon 490 bin 668 lira olduğunu açıkladı. Genel kurulda daha sonra idari ve mali raporlar görüşüldü. Denetim kurulu raporunun okunmasının ardından yönetim idari ve mali yönden oy birliği ile ibra edildi.

Genel kurulda daha önce 10 bin 689 kişinin üyelikten çıkarıldığı, toplam üye sayısının 13 bin 187 olduğu açıklandı. Daha sonra genel kurulda söz alan üyeler, kulübün durumuna ilişkin görüşlerini dile getiren konuşmalar yaptılar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.