Türk Spor Ajansı

INTERCITY CUP 3. AYAK YARIŞLARI BAŞLIYOR

INTERCITY CUP 3. AYAK YARIŞLARI BAŞLIYOR
A+
A-
01.07.2021
232
ABONE OL

İSTANBUL (TSA)-Motor sporlarında hiç deneyimi olmayanlardan profesyonel yarışçılara kadar herkese yarış tutkusunu yaşatan 2021 Intercity Cup, 3. Ayağıyla 4 Temmuz Pazar günü kaldığı yerden devam ediyor. Dünyanın en prestijli yarış pistlerinden Intercity İstanbul Park’ta hayata geçecek yarışlar, Intercity Platinum Cup, Intercity Gold Cup ve Intercity Silver Cup olarak 3 farklı kategoride düzenlenecek.  

İstanbul Park Spor Kulübü tarafından organize edilecek yarışlarda toplam 59 pilot kıyasıya mücadele edecek. Tüm yarışlar, geçtiğimiz senenin ardından bu sene de 1-3 Ekim tarihlerinde Formula 1 organizasyonuna ev sahipliği yapacak, dünyanın en heyecanlı pistlerinden Intercity İstanbul Park’ta gerçekleşecek. 

PUAN TABLOSU ŞEKİLLENMEYE BAŞLIYOR

Etkinliğin ilk iki ayağındaki yarışlar heyecan dolu anlara sahne olurken, toplam 7 ayaklı maratonun puan tablosu da şekillenmeye başladı. Bu kapsamda, Intercity Silver Cup’taki ilk yarışların ardından zirvedeki pilot 55 puan toplarken, Intercity Gold Cup’ta ilk sıradaki pilot  49 puan, Intercity Platinum Cup’ta ise zirvenin sahibi 106 puan topladı. Yarışların 3.ayağı, 4 Temmuz Pazar günü, motor sporlarının kalbinin attığı yer olan Intercity İstanbul Park’ta düzenlenecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.