Türk Spor Ajansı

DÜNYA ŞAMPİYONU ÖCEK BOSTANLISPOR’DA

DÜNYA ŞAMPİYONU ÖCEK BOSTANLISPOR’DA
A+
A-
15.03.2023
63
ABONE OL

İZMİR (TSA)-Spordaki geniş branş yelpazesi ile Karşıyakalılar başta olmak üzere 3 yaşından 80 yaşına kadar herkese spor yapma olanağı tanıyan Bostanlıspor şimdi de tekvando çalışmalarını dünya şampiyonu ile başlatıyor.
Türkiye’nin bu spordaki önemli isimlerinden birisi olan ve sayısız şampiyonlukları bulunan Seyit Öcek, Bostanlıspor tekvando akademisinin başına geçti.
Haftanın belirli günlerinde Bostanlı Gode Cengiz Spor Tesislerinde yeni sporcuları yetiştirmeye başlayacak olan Seyit Öcek en son 2-3 Şubat 2023 tarihinde İstanbul’da yapılan Dünya Başkanlık Kupası 61-65 Tekvando Pumse da şampiyon olarak kürsüye çıkarak, İstiklal Marşımızı dinlettirmişti.
Kukuvon 5. Dan Uluslararası antrenör belgesine sahip olan Seyit Öcek, milli sporcu olup, antrenör ve hakem lisanslarına da sahip olan Türk Tekvando sporunun önde gelen prestijli isimlerinden birisi.
Bostanlıspor Başkanı Avni Erboy, uzun yıllar öncesinden tanıdığı Seyit Öcek’i antrenör kadrolarına almakla mutlu olduklarını ve çok yakın gelecekte Bostanlıspor tekvandoda da şampiyon sporlar yetiştireceklerini söyledi.
Bostanlıspor Tekvando Akademisi her yaş grubundan kadın erkek sporcu adaylarına hafta için akşam saatlerinde hizmet verecek. Kayıtlar için 0 544 7351912 numaralı telefondan bilgi alınabilir. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.