sporgüncel spor haberlerifenerbahçegalatasaraybeşiktaştrabzonspor
DOLAR
31,0907
EURO
33,7054
ALTIN
2.025,14
BIST
9.361,59
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Açık
18°C
İstanbul
18°C
Açık
Cumartesi Az Bulutlu
18°C
Pazar Az Bulutlu
15°C
Pazartesi Az Bulutlu
14°C
Salı Az Bulutlu
16°C

Voleybol Liglerinde Haftanın Hakemleri Açıklandı

Voleybol Liglerinde Haftanın Hakemleri Açıklandı
23.11.2023
0
A+
A-

İSTANBUL (TSA)-Vodafone Sultanlar Ligi’nde 2023-2024 Sezonu 10. hafta maçları 24-26 Kasım 2023, AXA Sigorta Efeler Ligi 9.hafta maçları ise 25-26 Kasım 2023 tarihlerinde oynanacak. Voleybol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre, haftanın maçlarında görev yapacak hakemler şöyle:

2023 – 2024 SEZONU VODAFONE SULTANLAR LİGİ 10. HAFTA MAÇLARI
Saat Salon TV 24 KASIM 2023 CUMA Başhakem Yardımcı Hakem
19.00 VakıfBank Spor Sarayı TRT SPOR Yıldız VakıfBank Fenerbahçe OPET Erdal Akıncı Ramazan Çevik
Saat Salon TV 25 KASIM 2023 CUMARTESİ Başhakem Yardımcı Hakem
13.00 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TVF Voleybol TV Beşiktaş AYOS Çukurova Bld. Ebru Kaya Uğur Ateş
14.00 TVF Ziraatbank Bankkart Voleybol Salonu TVF Voleybol TV PTT THY İbrahim Ünal Erkan Duman
15.00 TVF Cengiz Göllü Voleybol Salonu TRT SPOR Yıldız Nilüfer Belediyespor Eczacıbaşı Dynavit Ahmet Oğuzhan Ünal Öznur Tosun
16.00 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TVF Voleybol TV Galatasaray Daikin Karayolları Spor Kulübü Caner Çildir İbrahim Acar
17.30 Bahçeköy Orman Fakültesi Spor Salonu TRT SPOR Yıldız Sarıyer Belediyespor Aydın Büyükşehir Belediyespor Erol Akbulut Aylin Turnaoğlu
Saat Salon TV 26 KASIM 2023 PAZAR Başhakem Yardımcı Hakem
18.00 Süleyman Evcilmen Spor Salonu TVF Voleybol TV Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop Kuzeyboru Yasin Okumuş Turgut Uzunçakmak
2023 – 2024 AXA SİGORTA EFELER LİGİ 9. HAFTA MAÇLARI
Saat Salon TV 25 KASIM CUMARTESİ Başhakem Yardımcı Hakem
14.00 Hatay Merkez Spor Salonu TVF Voleybol TV Hatay BŞ. Belediyesi Kuşgöz Vinç İzmir Akkuş Belediyespor Ozan Çağı Sarıkaya Rıfat Tatar
Saat Salon TV 26 KASIM PAZAR Başhakem Yardımcı Hakem
14.00 TVF Ziraatbank Bankkart Voleybol Salonu TVF Voleybol TV Spor Toto Arkas Spor İsmail Yıldırım Eser Türkoğlu
14.00 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TVF Voleybol TV Fenerbahçe Parolapara Rams Global Cizre Belediyespor Seçkin Yener Mehmet Gül
16.00 Bigadiç Şehit Okan Dinçer Spor Salonu TVF Voleybol TV Bigadiç Belediyespor Brand Group Alanya Belediyespor Sadettin Deneri Serpa Kuka
17.00 TVF Ziraatbank Bankkart Voleybol Salonu TRT SPOR Yıldız Halkbank Bursa Büyükşehir Belediyespor Koray Yılmazgil İlknur Çakar
17.00 Murat Kocatürk Spor Salonu TVF Voleybol TV Develi Belediyespor Galatasaray HDI Sigorta Zeki Bocutcu Sema Kayıkçı
19.30 TVF Ziraatbank Bankkart Voleybol Salonu TRT SPOR Yıldız TÜRŞAD Ziraat Bankkart Tolgacan Dinçer Umut Maden
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.