Türk Spor Ajansı

GERÇEK TÜRKİYE’Yİ İZLETECEĞİZ

GERÇEK TÜRKİYE’Yİ İZLETECEĞİZ
A+
A-
15.06.2021
287
ABONE OL

BAKÜ (TSA)-A Millî Takım’ımızın kaptanı Burak Yılmaz Galler maçı nedeniyle düzenlenen basın toplantısında iddialı konuştu.
İtalya maçının istedikleri gibi geçmediğini belirten Burak, “Hem oyun hem oyun anlayışımız olarak istemediğimiz bir başlangıç oldu. Açıkçası çok gerçekçi toplantılar yaparak nedenlerini kendi aramızda bulup, bu zamana kadar hallettiğimizi düşünüyorum. Şampiyonanın favorilerinden birine karşı başlamak belki dezavantaj, belki de avantajdı. Bu maçtan dersler çıkarırsak, iki maçta buna göre oynarsak bunu avantaja çeviririz diye düşünüyorum. Tekrar hedefteyiz, tekrar hedefimiz belli, yarın Galler karşısında her zamanki Türkiye’yi tekrar izletebileceğimizi düşünüyoruz. Buna motive olmuş durumdayız. İnşallah yarın istediğimiz sonucu almak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.
Kaptan Burak Yılmaz, takımın moral durumunun sorulması üzerine, “Maçtan sonraki ilk iki gün kötü durumdaydık. Çok üzgündük, çok kırılgandık. Hocamıza da teşekkür ediyorum. Çok sakin, çok olumlu, bizle çok güzel toplantılar yaptı. Sonrasında da Galler ile İsviçre’nin beraberliğiyle de açıkçası biraz daha kötünün iyisi olarak kendimize geldik. Baktığınız zaman tekrardan hedefimiz var, 6 puan hedefimiz var. Beraberlikle tekrar gruba tutunduğumuzu düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.