Türk Spor Ajansı

MUHARREM DALKILIÇ’TAN İYİ HABER

MUHARREM DALKILIÇ’TAN İYİ HABER
A+
A-
07.07.2021
287
ABONE OL

ANKARA (TSA)-Atletizmin efsane ismi Muharrem Dalkılıç’tan iyi haberler var. 6 Haziran 2021’de sol dizine takılan protezli bölümde oluşan şişlik nedeniyle mantar tedavisi için Ankara’daki Ufuk Hastanesine yatırıldı Muharrem Dalkılıç’ın sağlık durumu iyiye gidiyor. Kendisini yalnız bırakmayan, rekortmen atlet Necdet Ayaz, bugün yaptığı ziyaretin ardından şu açıklamayı yaptı:

BUNU DA AŞACAKSIN ŞAMPİYON

“Efsane şampiyon ve federasyon başkanlarımızdan Muharrem Dalkılıç ağabeyimi 7 Temmuz 2021 Çarşamba günü saat 16.00 da Hastanede ziyaret ettim. Resimde de görüleceği gibi çok şükür durumu iyi. Doktorların değerlerinin iyiye doğru gittiğini yapılan tetkikler sonucunda gördüklerini söylemiş olması da bizleri ziyadesiyle mutlu kıldı.

4 Kasım 2020 de yakalandığı Covit – 19 pandemisiyle 38 gün mücadele eden ve bu mücadeleyi kazanan Sayın Muharrem Dalkılıç ağabeyim 6 Haziran 2021 tarihinde de sol dizine takılan protezli bölümde oluşan şişlik nedeniyle mantar tedavisi için Ankara’ da Ufuk Hasta hanesine yatırıldı.  Yatırıldığı günden itibaren de yoğun bir tedavi programı uygulandı. Bir aylık süreçte iki kez de protezli dizinden cerrahi müdahale ile temizlik yapıldı. Uygulanan tedavinin de bir ay daha sürebileceği söylendi.

Efsane şampiyonlarımızdan Muharrem Dalkılıç ağabeyimin, yaptığı antrenmanların yanı sıra güçlü iradesiyle kazandığı yarışlar ve Covid-19 pandemisindeki başarısını bu rahatsızlığında da sürdürerek kazanacağına olan inancım tamdır.”    

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.