Türk Spor Ajansı

POMPALI SPOR ALETİ Mİ, CİNAYET SİLAHI MI?

A+
A-
12.12.2021
222
ABONE OL

Cumhurbaşkanlığına ve BMM’ye Dilekçe!

Yıllardır bekliyorum. Devletten, Cumhurbaşkanlarından, hükumetten bir kişi çıksın da “Pompalı tüfeklerin yapımı, kullanımı, satılması yasaklansın”  önerisinde bulunsun diye. Kim yapar? Kim taşır? Vesikası var mı? Kim verir? Kim satar?

Yok!!! Yok!!! Yok!!! Bu pompalının arkasında kimler var? Çok merak ediyorum? Ben merak etmeye devam ederken, yıllardır pek çok masum pompalı tüfeklerle öldürülüyor. Ailem 3 göbekten asker kökenlidir. Silahtan anlarım. Avcılığı, atıcılığı yıllarca spor olarak yaptım. “Pompalı bir spor silahı” yalanını söyleyenlere ne inanır, ne de saygı duyarım. Pompalı adını sporla bağdaştırmak spora, spor anlayışına ve ruhuna ihanettir.

Av silahları ülkemizde, başta Konya olmak üzere bazı kentlerimizde başarı ile yapılıp dünyanın her yerine ihraç edilmektedir. Savunma sanayimiz ise; iftihar edilecek duruma gelmiştir. Türkiye dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer alırken yabana muhtaç olmak durumundan hamdolsun kurtulmuştur. Amma; pompalı sorunu hala devam etmektedir.

Bu yazım başta Cumhurbaşkanlığına, BMM’ye olmak üzere tüm masumlar adına bir dilekçedir. Pompalının alanı, yapanı, satanı ve kullananı da bu ülkeden silinmelidir. Bu görevi yerine getirmeyenler binlerce masumun kanından Tanrı önünde suçludurlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.