Türk Spor Ajansı

OLİMPİK MİLLİLERE BtcTurk DESTEĞİ

OLİMPİK MİLLİLERE BtcTurk DESTEĞİ
A+
A-
07.05.2021
333
ABONE OL

BtcTurk, 2021 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek 21 millî sporcuya toplam 2.1 milyon TL ile maddi ve manevi destek oluyor.

İSTANBUL (TSA)-Türkiye’de Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, Türkiye’yi 2021 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’nda temsil etmeye hak kazanmış 21 sporcunun yanında yer alıyor.  BtcTurk, 21 günde açıklanacak 21 olimpik millî sporcumuza toplam 2.1 milyon TL değerinde destek veriyor.

GÜNERİ: #YENİNESLİNYANINDAYIZ

BtcTurk olarak, Türk sporuna ve sporcularına destek vermeye devam edeceklerini vurgulayan BtcTurk CEO’su Özgür Güneri; “Pandemi nedeniyle tarihinde ilk defa tek rakamlı yıl olan 2021’de düzenlenecek Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları’nda bizi gururla temsil edecek sporcularımızın yanında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Daha önce Kadın ve Erkek Millî Futbol Takımlarımızın ana sponsorluğunu üstlendik ve millî futbolcumuz Cengiz Ünder ile iş ortaklığı anlaşmasına imza attık. Türkiye’nin yeni nesline duyduğumuz inancı, Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye Voleybol Federasyonu, Türkiye Futbol Federasyonu eMillî takımı ve Cengiz Ünder ile yaptığımız anlaşmalarla taçlandırdık ve şimdi 21 olimpik sporcumuza desteğimizle Bitcoin’in 21 milyonluk sınırlı arzına dikkat çekerken yeni neslin yanında olmaya devam ediyoruz. Sağlıklı ve özgüvenli nesiller için sporun öneminden hareketle uzun yıllardır sporu ve sporcuyu, sadece futbolda değil, tüm branşlarda desteklemeyi hedefliyoruz. Böylece 2021 Tokyo Yaz Olimpiyat Oyunları öncesinde bizleri daima gururlandıran milli olimpik sporcularımızın maddi-manevi destekçisi olacağız. Bu birliktelik sayesinde sporcularımızın başarıyı yakalayıp büyük hedeflerine ulaşacaklarına ve ülkemize önemli mutluluklar yaşatacaklarına olan inancımız tamdır. BtcTurk olarak tüm sporcularımıza başarılar diliyor, #yenineslinyanındayız diyoruz” dedi.

Sporcuların Listesi  

 1. Ali Sofuoğlu – Karate
 2. Busenaz Sürmeneli – Boks
 3. Cenk İldem – Güreş
 4. Eşref Apak – Çekiç Atma
 5. Evin Demirhan – Güreş
 6. Ferhat Arıcan – Jimnastik
 7. Hatice Kübra İlgün – Tekvando
 8. İbrahim Çolak – Jimnastik
 9. İrem Karamete – Eskrim
 10. Kayhan Özer – Atletizm
 11. Nazlı Savranbaşı – Jimnastik
 12. Osman Göçen – Güreş
 13. Ramil Guliyev – Atletizm
 14. Serap Özçelik Arapoğlu – Karate
 15. Sevilay Öztürk – Paralimpik Yüzücü
 16. Süleyman Atlı – Güreş
 17. Süleyman Karadeniz – Güreş
 18. Taha Akgül – Güreş
 19. Uğur Aktaş – Karate
 20. Viktoriya Zeynep Güneş – Yüzme
 21. Yasmani Copello Escobar – Atletizm
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.