Türk Spor Ajansı

GALATASARAY YENİ FORMALARINI TANITTI

GALATASARAY YENİ FORMALARINI TANITTI
A+
A-
14.07.2021
248
ABONE OL

İSTANBUL (TSA)- Galatasaray, 2021-22 sezonunda giyeceği formaları tanıttı. Yeni iç saha formasındaki diyagonal tasarımda Galatasaray’ın Avrupa’da oynadığı ilk maçta giydiği formadan esinlenildiği belirtildi. Yeni tasarımda aynı zamanda Galatasaray’ın Avrupa’daki başarısına vurgu yapıldığı kaydedildi.    

Galatasaray’ın sevilen oyuncuları Mostafa Mohammed, Arda Turan ve Oğulcan Çağlayan yeni formaların tanıtım videosunda ve fotoğraflarında mankenlik görevi yaptılar.

DOĞA DOSTU FORMALAR

Oyuncuların saha içerisinde giyeceği formalar ve taraftarlar için tasarlanan formalarda, 100% geri dönüştürülmüş plastik şişelerden üretilmiş recycle kumaş kullanıldığı belirtildi. “Türkiye’de ve dünyada en fazla oynanan ve takip edilen spor olan futbolu dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için fırsat görüyor ve bu sebeple Nike olarak “Move to Zero” girişimimizle sürdürülebilir bir gelecek için karbon salınımını azaltmayı ve geri dönüşümü önceliklendirmeyi bir görev biliyoruz.  2010’dan beri üretilen her formamızda rPoly kullanarak geri dönüştürülmüş recycle kumaş ile karbon salınımını %30 azaltıyoruz.” denildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.